Adalet Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Denizli Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ortaklığıyla “Sanat Atölyem” projesi hayata geçirildi.

Ünlü Şarkıcı Sezen Aksu Kadir İnanır'ı Ağlattı Ünlü Şarkıcı Sezen Aksu Kadir İnanır'ı Ağlattı

Denizlide Yukumlulerin Sanat Atolyem Projesi Bunyesinde Eserleri Sergilendi2

Sanat Atölyem Projesinde Filografi ve Ebru Kursları Verildi

Eğitim ve iyileştirme çalışmaları kapsamında yükümlülere Ocak ayında Filografi ve Ebru Kursları verildi. Ocak ve Mayıs aylarında filografi kurslarında 40 yükümlünün 50, ebru kursunda ise 30 yükümlünün 300 eser ürettiğini ifade eden Denetimli Serbestlik Müdürü Serkan Güler, ebru ve filografi çalışmalarına 542 yükümlünün katıldığını söyledi. Yükümlülerin el emeği eserler sergide bir araya geldi.

Denizlide Yukumlulerin Sanat Atolyem Projesi Bunyesinde Eserleri Sergilendi3

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun Serginin Açılışında Yer Aldı

Serginin açılışına Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Denizli İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Hıdır Ayçiçek, Denizli İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Merkezefendi Kaymakamı Abdullah Demir, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, Adalet Baş Müfettişi Faruk Çelik ve il prokolünün yoğun katılımıyla gerçekleşti. Yapılan çalışmaları takdire şayan bulduğunu söyleyen Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, emeği geçen kurumlar ve denetimli serbestlik tedbiri altında bulunan yükümlülere teşekkür etti.

Denizlide Yukumlulerin Sanat Atolyem Projesi Bunyesinde Eserleri Sergilendi1

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman Filografi Sanatı İle Üretilen Türk Bayrağını Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun’a Takdim Etti

Denizli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yükümlülerin mesleki becerilerini ön plana çıkaran kursların açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, yükümlülerin toplumla bütünleşmesi ve üretmesini çok değerli olduğunu, bu vesileyle projede emeği geçen tüm kurumlara ve kursiyerlere teşekkür etti.

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman tarafından Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun’a hükümlüler tarafından filografi sanatı ile üretilen Türk Bayrağını takdim etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ