Çameli Belediyesi ve Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Bem-Bir-Sen Denizli İl Başkanı Osman Kurt arasında imza töreni düzenlendi. Sözleşmeye Çameli Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Durmaz, Bem-Bir-Sen Çameli Belediyesi Temsilcisi Mesut Demirel katıldı.

Yapılan bu tazminat sözleşmesi kanuni olan en yüksek oran olan %120 olarak verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li Belediyeleri Zam ve Yaşam Tarzı Üzerinden Eleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li Belediyeleri Zam ve Yaşam Tarzı Üzerinden Eleştirdi

Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi ile ilgili konuşan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, her zaman memur kardeşlerimizin yanında olduğunu vurgulayarak, “Bugüne kadar hep çalışanlarımızın alnının teri kurumadan hak ettikleri karşılığı kendilerine verdik. Haklarını korumak, refah seviyelerini yükselterek, daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak adına imzaladığımız Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi çalışan memurlarımız olmak üzere hepimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi