Denizli'de Sultanlarspor Kadın Futbol Takımı, geleneksel olarak düzenledikleri Anneler Günü etkinliğinin dördüncüsünü bu yıl gerçekleştirdi. Anne olan herkesin katılabildiği turnuvaya bu yıl 35 anne, 5 takımla katıldı. Her hafta kızlarının maçlarına giderek saha kenarında destek olan anneler bu kez sahada mücadele verdi.

Denizlide Annelerin Mucadelesi Nefes Kesti2

Anneler Sahada, Kızları Kenarda

Annelerin kıyasıya mücadelesi ise eğlenceli anlar yaşattı. Anneler yeşil saha üzerindeyken, kızları ve eşleri ise saha kenarında annelere taktik ve tezahürat ile destek verdi. Turnuvayı annelere özel düzenlendiklerini ifade eden Sultanlarspor Kulüp Başkanı Ahmet Özeren, “4’ncüsünü düzenlendiğimiz Annem Futbol Oynuyor Turnuvası’na bu yıl beş takım ve toplamda 35 sporcu katıldı. Şu an beşli grup şeklinde 10 tane maç yaptırıyoruz. Tüm annelerimiz, anne olan herkes turnuvaya katılabilir. Sadece Anneler Günü'ne yapıyoruz. Anneler oynuyor, kızları da onları izliyor” şeklinde konuştu.

Denizlide Annelerin Mucadelesi Nefes Kesti1

Firdevs Çiftçi: “Bu Hafta Çocuklarımız Bizi İzlediler”

Sahada yer alan annelerden biri olan Firdevs Çiftçi, eğlenceli bir turnuva olduğunu ifade ederek, “Eşlerimiz bizi izlemeye geldiler. Gurur duyuyoruz. Sonuna kadar da hakkımızı aldığımızı inanıyorum. Hocalarınıza, emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Denizlispor'da Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapılacak Denizlispor'da Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapılacak

Denizlide Annelerin Mucadelesi Nefes Kesti

Her hafta saha kenarında çocukları izlediklerini ancak bu kez tersi olduğunu vurgulayan Fatma Özkan ise, “Maçlar Çok heyecanlı geçti. Ben ilk defa bu yıl katılıyorum. Normalde her hafta biz çocuklarımızı izlemeye geliyoruz ama bu hafta onlar bizi izlediler. Anneler Günü etkinliği çok güzel bir etkinlik oldu, çok eğlendiğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Denizlide Annelerin Mucadelesi Nefes Kesti3

Kıyasıya geçen mücadelelerin ardından gerçekleştirilen ödül töreninde, annelere madalyalarını kızları taktı.

Editör: Haber Merkezi