Denizli Büyükşehir Belediyesinin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen birbirinden güzel programlara katılan çocuklar, gönüllerince doyasıya eğlendi. Bilim Merkezi Atölyesi’nde keyifli ve bilgi dolu anlara tanık olan çocuklar, planetaryum gösterimleriyle merak ettikleri soruların yanıtlarına ulaştı.

Denizlide 23 Nisan Kutlamalari Buyuk Bir Coskuyla Devam Ediyor2

Ayrıca Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun “Güzel ve Çirkin” ile Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun sahnelediği “Obur ile Geveze Define Peşinde” adlı tiyatro oyunu sergilendi. Planetaryum gösterimlerine de katılan çocuklar unutamayacakları keyifli bir hafta sonu geçirirken, 23 Nisan sevincini doyasıya yaşadı.

Denizlide 23 Nisan Kutlamalari Buyuk Bir Coskuyla Devam Ediyor1

EKİPLERDEN ETİKET DENETİMİ EKİPLERDEN ETİKET DENETİMİ

Başkan Çavuşoğlu, 23 Nisan Sevincini Çocuklar ile Paylaştı

Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu Aktepe Mahallesi ile Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde de çocuk şenliği düzenledi. Maskot ve palyaçolar ile yüz boyama etkinliklerinin de yapıldığı şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ise Ankara programı dönüşü ayağının tozuyla Mehmet Akif Ersoy Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen şenliğe katılarak 23 Nisan sevincini çocuklar ile paylaştı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Çavuşoğlu, çocuklarla sohbet ederek günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Haber Merkezi