Trafik kazalarının önüne geçmek ve farkındalık oluşturmak için her yıl 4 – 10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik ve İlk Yardım Haftası kapsamında sürücülere ve yayalara broşür dağıtıldı. Cumhuriyet Meydanındaki etkinliği İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik timleri ile İlçe emniyet Müdürlüğü Trafik şube ekipleri yaptı.

Denizli Civrilde Arac Suruculerine Brosur Dagitildi3Trafik Haftası etkinlileri kapsamında bir hafta boyunca okullarda öğrencilere eğitim veren trafik ekipleri Cumhuriyet meydanında sürücü ve yayalara bilgilendirici broşür dağıtarak denetim yaptı. Broşür dağıtımı ve etkinliklere, İlçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı İlçe Jandarma Komutanı jandarma Teğmen ALİ Çolak ve görevli personel katıldı. 

Denizli Civrilde Arac Suruculerine Brosur Dagitildi2Etkinlik kapsamında ekiplerin durdurduğu araç sürücüleri ve yayalar yapılan bilgilendirme ve broşürler için uygulamadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler, yetkililere teşekkür etti.

Denizli Civrilde Arac Suruculerine Brosur Dagitildi1

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’na İki Ödül Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’na İki Ödül

Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan broşürlerde hız kurallarına uyma, emniyet kemeri takma gibi durumlarda nelerle karşılaşılacağına dair bilgiler sunuldu. 

Denizli Civrilde Arac Suruculerine Brosur Dagitildi4Hafta kapsamında okullarda trafik konulu etkinliklerin yanı sıra,  trafik haftasına özel panolar süslenir, trafik haftası ile ilgili kompozisyonlara yer verildi. 
 

Editör: Tolga Çetin