Denizli’nin Çivril İlçesinde faaliyet gösteren Çivril Belediyesi Ahmetcik Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, sezon için gerekli bakım, onarım ve bahçe düzenlemesi yapıldı. Yüzme havuzunda, duş, tuvalet ve giyinme kabinlerinin de tamiri yapıldı. Özellikle çocukların büyük rağbet gösterdiği Çivril Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, yeni sezonda kadınlara ve ailelere de hizmet verecek. Yaz spor okuluna devam eden öğrencilerin yüzme kurs ve eğitimleri içinde faaliyet verecek olan havuz, hafta sonları ise ailelere açık olacak. Hafta içi her gün saat 10.00 ile 18.00 arasında açık olacak havuz haftada iki gün bayanlara özel hizmet verecek.

1 Temmuz’da Açılacak

Çivril’de İlçe merkezinde yer alan Ahmetçik yüzme havuzunda Çivril Belediyesi ekipleri yoğun bir çalışma başlattı.  Ekipler, 1 Temmuz’da açılması planlanan yüzme havuzunda bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırarak, özverili bir çalışma gerçekleştirdi. Havuzun bakım ve onarım işlemleri kapsamında zemin yenileme, su arıtma sistemlerinin güncellenmesi ve genel temizlik işlemleri yapıldı. Ayrıca ekipler tarafından havuzun etrafındaki dinlenme alanları ve soyunma odaları da modernize edilerek daha konforlu bir hale getirildi.

Çocukların ve Gençlerin Spora Olan İlgisinin Artırılması Hedefleniyor

Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, havuzun açılış tarihi olan 1 Temmuz’a kadar tüm çalışmaların tamamlanacağını ve vatandaşların memnuniyetini sağlamak için düzenli bakım ve temizlik çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.  Ayrıca, yüzme havuzunda düzenlenecek olan yüzme kursları ve etkinliklerle, özellikle çocukların ve gençlerin spora olan ilgisinin artırılması hedefleniyor.

Yükselme Grubu Maçındaki Görüntüler Sahaya Yakışmadı Yükselme Grubu Maçındaki Görüntüler Sahaya Yakışmadı

Yeni sezonda yüzme havuzunun, hem sağlıklı yaşam hem de sosyal etkinlikler açısından ilçede önemli bir rol oynaması bekleniyor.