Kaza, Çivril İlçesi’ne bağlı İğdir Mahallesi’nde medyana geldi. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde meydana gelen kazada Ö.S. idaresindeki 20 AGU 942 plakalı araç ile Dinar’dan Denizli istikametine seyrederken İğdir döner kavşağında Çivril’den Uşak istikametine seyreden D.E. idaresindeki 20 AKS 745 plakalı araç ile çarpıştı.

Çivril’de Feci Kaza! 3 Yaralı 2

Çarpışmanın etkisiyle savrulan araçlardan biri orta refüje çıkarken araçlar kullanılamaz hale geldi. Olay yerine çağrılan Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Çivril Şubesi ekiplerinin müdahalesi ile araçta sıkışan sürücüler araçlardan çıkartılarak sağlık ekiplerine teslim edildi.

Çivril’de Feci Kaza! 3 Yaralı 3

Denizli’de O Köyün Yollarında Tehlike Geliyorum Diyor Önlem Alınmalı! Denizli’de O Köyün Yollarında Tehlike Geliyorum Diyor Önlem Alınmalı!

Yapılan ilk kontrollerinin ardından sürücüler Ö.S. ve D.E. ile araçta yolcu konumunda ve ismi öğrenilemeyen bir şahıs Çivril Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Çivril’de Feci Kaza! 3 Yaralı

Kaza sonrası yol bir süre trafiğe kapatılırken ulaşım tek şeritten kontrollü şekilde sağlandı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Editör: Durmuş Özke