Çivril Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri 19 Mayıs için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçenin dört bir yanında temizlik işlerini sürdüren ekipler Çivril Belediye Başkanı Semih Dere’nin talimatıyla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öncesi bayramın kutlanacağı ilçe stadyumunda geniş çaplı temizlik çalışması yaptı.

77 mahallede çöplerin kaldırılmasından, yeşil alanların ve kaldırımların temizliğine kadar gece gündüz demeden çalışan ekipler, ilçe stadyumunda tribünlerin temizliği ve çimlerin biçimini gerçekleştirdi. Bunun yanında ekipler, merkezde bulunan ilçe şehitliğinde bakım ve onarım ile yeşil alanların temizliği işlemlerini gerçekleştirdi.

"Vatandaşlarımızın Sağlıklı Ve Temiz Bir Ortamda Yaşamları İçin Çalışıyoruz"

Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Semih Dere, “Göreve geldiğimiz günden itibaren 77 mahallede ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz. Çöplerin kaldırılmasından, yeşil alanların ve kaldırımların temizliğine, yolların bakım ve onarımına kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı milletimiz için büyük önem taşıyan bir gündür. Bu özel günün anlamına yakışır şekilde bayramın da kutlanabilmesi için ilçe stadyumunda geniş çaplı temizlik işleri gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Halkımızın da bize destek olmaları ve çevre temizliği konusunda yardımcı olmalarını istiyoruz.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun.” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar yapılan hizmetten memnuniyetlerini dile getirerek, Çivril Belediye Başkanı Semih Dere’ye teşekkür etti.

MANZARAYI GÖRENLER İSYAN ETTİ MANZARAYI GÖRENLER İSYAN ETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi de bayramın kutlandığı ilçe stadyumunda geniş çaplı temizlik işlemeleri yapılmıştı.