Pamukkale CHP Kadın Kolları Mevcut Başkanı Mahinur Dingil’in aday olmadığı seçimde Gülben Askeroğlu ile İlknur Göçtü yarıştı. Seçimin kazanını ise İlknur Göçtü oldu. Heycanlı geçen seçimde Gülben Askeroğlu 94 oy alırken 197 oyla sandıktan İlknur Göçtü galip olarak ayrıldı.Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ,Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan Ve Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur ile çok sayıda partili seçimde yerlerini aldı.Seçim sonuçlarının ardından bir konuşma yapan yeni başkan İlknur Göçtü, duygularını şu sözlerle ifade etti:  "Değerli Cumhuriyet Halk Partisi Üyelerimiz, Kıymetli Kadın Yol Arkadaşlarım! Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için adaylığımı siz değerli üyelerimizle paylaşmaktan onur duyuyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurucusu ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın’ sözlerinden aldığım ilhamla karşınızdayım. Partimizin kadın politikalarını daha ileriye taşımak ve kadınlarımızın sesini daha güçlü duyurmak amacı ile yapılması gereken bütün örgütsel mücadeleye hazırım! Bu yolda bana güvenerek destek veren herkese şimdiden teşekkür ederim. Hep birlikte, daha eşit, daha adil ve daha güçlü bir gelecek için çalışacağız."  

ilknur Ğöçtü Kİmdir?

Yetkili Servis Denizli’de Belediyenin Temizlik Aracına El Koydu Yetkili Servis Denizli’de Belediyenin Temizlik Aracına El Koydu

İlknur Göçtü Kimdir? 1970 yılında Afyon'da doğan İlknur Göçtü, 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olduktan sonra muhasebeci olarak mali müşavirlik ofisini açtı. O tarihten bu yana mesleğine devam eden Göçtü, evli ve 2 çocuk annesi. 2020 yılında CHP Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Göçtü, 2023 yılından itibaren de CHP Pamukkale İlçe Yönetimi'nde saymanlık görevini yürüttü.

Editör: Fatma Haytan