31 Mart yerel seçimlerinin ardından Denizli’de CHP ilçe Başkanları, İl Başkanı Ali Osman Horzum başkanlığında bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi. CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, “CHP iktidarı için örgütümüz hazır!” dedi. 

CHP'li Arpacı “Soru Önergemize Cevap Alamadık Bu Kronik Bir Sorun” CHP'li Arpacı “Soru Önergemize Cevap Alamadık Bu Kronik Bir Sorun”

Gerçekleştirilen toplantıda CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, “31 Mart yerel seçim zaferimizin ardından ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Zaferi getiren yöntemlerimizi ve sürdürülebilir başarıyı konuştuk. Vatandaşlarımız 31 Mart yerel seçimlerinde önemli bir mesaj verdi. CHP’yi Türkiye’nin birinci partisi yaparak, ‘Size genel iktidarı teslim etmeye hazırız’ dedi. Parti olarak bu mesajı iyi yorumlamamız ve değerlendirmemiz gerekiyor. Rehavete kapılmadan bize verilen emanete gözümüz gibi bakıp, üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerini getirmeliyiz. 22 yıllık AKP zihniyetini bu topraklardan silmemiz gerekiyor. AKP zihniyeti halkımıza açlık, fakirlik ve kötü yönetimden başka bir şey vermedi. Milletimizi bu zihniyetten kurtarmak boynumuzun borcudur” ifadelerinde bulundu.  

Kaynak: Haber Merkezi