Bugün Denizli’de hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 19 Mayıs hava durumu raporunu paylaştı. Rapora göre, Edirne, Kırklareli, Afyonkarahisar, Denizli, İzmir, Muğla, Adana, Antalya, Burdur, Eskişehir, Konya, Erzurum, Kars ve Van'da gök gürültülü sağanak bekleniyor. Öte yandan hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. 

MÜDÜRDEN KAMEROĞLU AİLESİNE VEFA MÜDÜRDEN KAMEROĞLU AİLESİNE VEFA

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve batısı, Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu (Ardahan hariç), Eskişehir, Konya ve Sivas, çevreleri ile Doğu Akdeniz'in Toroslar kesiminin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'nın güneyi ile Ege ve Batı Akdeniz'de toz taşınımı bekleniyor. 

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, genellikle mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. 

RÜZGAR: Genellikle kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetlice esmesi bekleniyor. 

5 günlük hava durumu: İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve il il hava durumu |  Son Dakika Haberleri

Ege İçin Toz Uyarısı 

TOZ TAŞINIMI UYARISI: Marmara'nın güneyi ile Ege ve Batı Akdeniz'de toz taşınımı beklendiğinden; görüş mesafesinde düşme, hava kalitesinde azalma ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. 

EGE 
Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde toz taşınımı bekleniyor. 

A.KARAHİSAR °C, 23°C 
Parçalı ve çok bulutlu, öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 

Denizli'de Bugün Hava Nasıl Olacak?

DENİZLİ °C, 33°C 
Parçalı ve çok bulutlu, öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 

İZMİR °C, 32°C 
Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 

MUĞLA °C, 31°C 
Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 

Kaynak: Haber Merkezi