Boşandığı Eşini, Eski Kayınvalidesi ve Kayınbiraderini Bıçaklayarak Öldürdü! Boşandığı Eşini, Eski Kayınvalidesi ve Kayınbiraderini Bıçaklayarak Öldürdü!

İddiaya göre 2022 yılının nisan ayında patlamanın gerçekleştiği kuyu ile ilgili bölgede sismik araştırma yapıldı. Yapılan araştırma çerçevesinde ise vatandaşlar o gün de özel mülklerinde bulunan tarlalarında ürünlerinin zarar gördüğü gerekçesiyle kabloların serilmesine karşı çıkmıştı. Şirket yetkilisi bugün yaptığı açıklamada böyle bir olayın hiç yaşanmadığını söyledi ve “Öyle bir şey yok. Belge sunsunlar” dedi. Pekdemir’in yalanladığı olayın görüntüleri ise sosyal medyada da paylaşıldı. Sosyal medya da paylaşılan videonun içinde Avukat Ozan Orpak da bulunuyordu. Halil Pekdemir’in açıklamalarına yönelik Avukat Ozan Orpak da hayır böyle bir olay yaşandı dedi.  

Avukat Ozan Orpak yaptığı açıklamada, “Bize köylülerimiz 2 yıl önce başvurduğu zaman tarlalarımızdan kablolar geçiyor dediler. Tarlalarda mahsullerimiz zarar görüyor dediler. Şirket yetkilileri o dönem ne zarar varsa biz karşılayacağız dedi. O gün orada 50 kişi vardı” şeklinde konuştu.  

Muhabir: Aslıhan Kılıçelli