Anadolu Ajansı Duyurdu: Gizli Anayasa Denilen Kırmızı Kitap Değişiyor! Anadolu Ajansı Duyurdu: Gizli Anayasa Denilen Kırmızı Kitap Değişiyor!

Çivril Akdağ İzcilik ve Doğa Kulübü Hatay’da depremzedeler için çadır kurdu.
Depremin ilk gününden itibaren bölgede çalışmalarını ve desteklerini sürdüren AKİDAK, Hatay’da depremzedelerin barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla çadır kurdu.
Deprem bölgesinde Enkaz kaldırma ve gıda yardımlarını sürdüren AKİDAK, Hatay’da kurduğu çadırlar ile bölge halkına destek vermeye devam ediyor. Dernek başkanı Erkan Atilla dernek gönüllüleri Serkan Erday ve Mehmet erdem ile birlikte Uşak’ın Banaz ilçesinden temin ettiği 12 kişilik altı çadırın kurulumunu tamamlayarak vatandaşların kullanımına verdi. Bölgede halen barınma ihtiyacı olduğunu belirten Erkan Atilla “Çadır kurmayı severim, lakin hiç bu kadar hızlı ve buruk çadır kurmadım. Hatay’ın muhtelif yerlerine 12 kişilik 6 büyük çadır ( Banaz Ziraat odası başkanı Ethem Erdem’ in katkılarıyla) ailelere teslim edilmiştir. Şu an hala çadır eksikleri var. Mehmet Erdem ve Serkan Erday la biraz olsun içimizi ısıtarak dönüyoruz” diyerek çadır yardımı yapılmasını istedi.

Editör: Haber Merkezi