Yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Çivril Belediye Başkan Adayı Gürcan Güven, Denizli’nin Çivril ilçesi Cumhuriyet Meydanı’ndan iftar yemeği düzenledi. AK Parti İlçe teşkilatı ile birlikte organize edilen iftar programına AK Parti Ekonomiden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Nihat Zeybekçi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve belediye meclis üyesi adayları katıldı. 

Ak Parti Teskilati Civrildeki Iftar Programinda Bulustu1

Denizli CHP’nin Nabzı Kale ve Tavas'ta Milletvekillerinden Önemli Ziyaret Denizli CHP’nin Nabzı Kale ve Tavas'ta Milletvekillerinden Önemli Ziyaret

İftar yemeği öncesi davete katılan Çivrillilerle bir süre sohbet eden Nihat Zeybekçi ve Cahit Özkan vatandaşların Ramazan ayını kutlayarak istek ve taleplerini dinledi. Akşam ezanının okunmasıyla yapılan dua ile yemeğe katılanlar birlikte orucunu açtı.  

Ak Parti Teskilati Civrildeki Iftar Programinda Bulustu

İftar programında konuşan MHP il başkanı Mehmet Ali Yılmaz MHP’nin adayının Cumhur İttifakı adayı Gürcan Güven olduğunu belirterek Gürcan Güven için 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.  MHP il başkanının ardından konuşan AK parti İl Başkanı Yücel Güngör’de konuşmasında Çivril’de yapılan hizmetlerin AK Parti eserleri olduğuna dikkat çekerek hizmetlerin devamı için AK Parti Adayı Gürcan Güveni desteklemelerini istedi.

Editör: Aslıhan Kılıçellli