Ebru Gündeş’in Yeni Eşi Murat Özdemir Kimdir? Ebru Gündeş’in Yeni Eşi Murat Özdemir Kimdir?

Çivril’de tüm camilerde teravih coşkusu yaşanıyor.

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yönetimi, AK Parti Çivril Gençlik Kolları Başkanı Hasan Hüseyin Arıkoğlu ve yönetimi Cumalar Mahallesi’ndeki camide teravih namazında buluştular. Namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti ilçe teşkilatının köy odasındaki muhabbetleri renkli görüntülere sahne oldu.

2 yıl süren ardından teravih namazında bir araya gelmenin mutluluğunu mahalle halkıyla paylaşan AK Parti ilçe teşkilatına Mahalle muhtarı Vedat Arslan ve mahalle başkanı İsmet Sarıkaya’da eşlik etti.

“VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, duygularını şu sözlerle ifade etti: “Cumalar Mahallemizdeyiz. Teravih namazında vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Namaz sonrası hemşehrilerimizin Ramazan’ı Şeriflerini tebrik ettik. Köy odasında mahalle halkımızla çay ve sohbet eşliğinde istişarelerde bulunduk. Rabbim tuttuğumuz oruçları ve ibadetlerimizi kabul etsin. Sağlık ve huzur içerisinde daha nice Ramazanları ifa etmeyi, bayrama kavuşmayı nasip etsin ”dedi.

Editör: Haber Merkezi