Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı hakkında konuşan Aziz Yıldırım, çok büyük iddialarda bulundu. 

FETÖ'cülere Dominik Cumhuriyeti'nde pasaport çıkarttığını iddia eden Yıldırım;"Acun Ilıcalı Dominik'te 'FETÖ'cülere pasaport veriyormuş! Çağırdım. 'Yapma, senin için kötü olacak' dedim. 'Ya ben yapıyorum etmiyorum' dedi ama var bir şeyler. Onun için fazla konuşmasın. Adnan hoca konusuna girersem, sokağa çıkamaz öyle. Adnan hoca meselesinde onun için oturdum polis fezlekesini okudum. 3 bin 500 sayfa. Orada suçlanan insanların yüzde 20'si 'Bizi Adnan hocayla Acun tanıştırdı' diyor" ifadelerini kullandı.

Aziz Acun Adnan

Fenerbahçe'nin Sezon Öncesinde Rakipleri Belirlendi Fenerbahçe'nin Sezon Öncesinde Rakipleri Belirlendi

Acun Ilıcalı'dan Cevap Geldi

Başkan adayı Aziz Yıldırım'ın iddialarına cevap veren Ilıcalı;" Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığını çok istiyor olabilir. Seçimden büyük bir hezimetle ayrıldı. Fenerbahçe başkanı olmak için karalamaya çalışmak bana üzücü geliyor. Suçlama çok çirkin. Kalkıp 35 yıl önceki konudan bir yere varmaya çalışırsa bunun adı art niyet. Kötü bir düşünce. Adnan Hoca konusunu daha önce açıkladım. 35 yıl önce görüşmüşüm. Gittiğim bir sohbetti. Gittiğimde 18 yaşındaydım. Ayrılalı 34 sene olmuş. 34 senedir görmediğim, alakam olmayan bir adamı, Fenerbahçe başkanı olacağım diye benimle birleştirmesi komik. Taraftarın şunu iyi bilmesi lazım Aziz Yıldırım bu kulübü 600 milyon euro borçla bıraktı. Bir insan bir kulübü 600 milyon euro batırıp öyle gider mi? Aziz Yıldırım'ın Jose Mourinho olayı komple yalan. Üç gün görüşemediler, irtibat kuramadılar! Mourinho, bizimle görüştükten sonra telefon değiştirdi, ulaşamadılar. Anlaşma falan yok. Londra'da görüşmüşler, Mourinho da Ali Koç'a ve projelere baktı... Adam kabul etti." dedi.

Acun Ilicali Adnan Oktarin Ogrenicisi Mi 1

Geçmişte Acun Ilıcalı'yı Anlatan Adnan Oktar'ın Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu

Sosyal medyada gündem olan Adnan Oktar'ın açıklamalarında "Acun'da benim talebemdir. Acun Ilıcalı. Abisi de vardır, doktordur kendisi. Acun 10-15 yıllık talebemdir. O çok yaman bir karetadır. Bakırköy'de oturuyordu. Coşkun felan arkadaşıydı. Hep maç yaparlardı. Acun başıydı onların." ifadeleri geçiyor.

Editör: Atakan Göker