Giresun’un Dereli ilçesi Kuşluhan Mahallesi sakinlerinden 3 kardeş; Selami, Murat ve Sinan Saray kardeşler, aynı anda nikâh masasına oturarak ilginç anların yaşanmasına sebep oldular

2 yılı aşkın süredir birlikte oldukları kız arkadaşları Kübra Cömert, Serap Yıldırım ve Sevda Yıldız ile aynı anda nikâh masasına oturan 3 kardeş, törene katılanlara ilginç bir deneyim yaşattı. Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’nin kıydığı nikâh töreni ilginç anlara sahne oldu.

3 Kardes Ayni Gun Nikah Masasina Oturdu.jpg2
Nikahı Belediye Başkanı Fuat Köse Kıydı


Tören öncesinde duygularını aktaran Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, “İlk duyduğumda bende çok heyecanlandım. Daha önce eşi benzeri olan bir durum mu bilemiyorum ama bu nikâhı kıyma şerefini bana lütfettikleri için heyecanlandım ve koşarak buraya geldim. Acaba ekonomik şartların iyiliğinden mi yoksa kötülüğünden mi yaptılar diye sordum nikâh memuru arkadaşımıza, İnsanlar artık düğün bile yapıyor mu yoksa diye. Nikah memurumuz ‘böyle daha ekonomik oluyor’ dedi.

Kütahya’da Dehşet! 19 Yaşındaki Genç Annesini Vuran Üvey Babasını Öldürdü Kütahya’da Dehşet! 19 Yaşındaki Genç Annesini Vuran Üvey Babasını Öldürdü


3 Kardes Ayni Gun Nikah Masasina Oturdu.jpg3

Nikah Sonrası 3 Kardeş Anneleriyle Mutluluklarını Paylaştı

Nikâh sonrası tekerlekli sandalyede oturan annelerinin kucağına oturarak fotoğraf çektiren üç kardeş, duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldular. Nikâh sonrası konuşan üç kardeşlerin en büyüğü Selami Saray, “Biz üç erkek kardeş tamamen tesadüfi aynı yıl ve aynı ayda evlenme talebimiz olunca birlikte nikâh kıymaya karar verdik. Umarım Mutluluğumuzda bir olur. Biz şanslıyız. Bizim düğünümüz yarın. Kardeşlerimin düğünleri birer ay arayla önümüzdeki aylarda olacak. Benim eşim Giresunlu kardeşlerimin eşleri İzmir ve Eskişehir’de olacak. Birer ay arayla düğünlerimizi yapacağız” diye konuştu.

3 Kardes Ayni Gun Nikah Masasina Oturdu1
Tüm Aile Bir Arada

Abileriyle birlikte evlenen en küçük kardeş Sinan Saray ise,“Aile büyüklerimiz bizim sürekli düğünlerimizi bir arada yapmamızı istiyorlardı. Bizde birlikte nikâh kıyarak, Akrabalarımızı ve dostlarımızı bir araya getirdik” şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ