Ev sahibi olmak isteyenler kadar yatırımcılar için de cazip bir fırsat sunan Milli Emlak, Kütahya Gediz'de 1518 metrekarelik arsayı 25 bin TL'den satışa çıkardı.

Milyonlarca vatandaş ev sahibi olma hayaliyle, devlet tarafından yapılacak olan yeni düzenlemeleri dört gözle bekliyor. Kira fiyatlarının artmasıyla birlikte vatandaşlar bu kapsamda yapılacak düzenlemelere yönelik haberleri yakından takip ediyor.

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara uygun fiyatlarla tapu sahibi olma imkanı sağlayan Milli Emlak tarafından yeni bir ilan daha duyuruldu. 25.000 TL’ye kdvsiz arsa satışı gerçekleşecek.

Yatırım yapmak isteyen ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yakından takip ettiğim Milli Emlak‘tan vatandaşları sevindirecek bir ilan geldi.
Kütahya’nın Gediz ilçesinde milli emlak tarafından satışa sunulan arsanın 1.518,75 m² yüzölçümüne sahip olduğu belirtildi. Söz konusu arsanın tahmini ihale bedeli 25.000,00 TL ve teminat bedeli 5.000,00 TL olarak belirtildi.

BU ŞEKİLDE BAŞVURU YAPILACAK

Yatırımcılar Mutlu Gram Altın 2.500 TL'yi Geçti! Yatırımcılar Mutlu Gram Altın 2.500 TL'yi Geçti!

İlan kapsamında duyurusu yapılan arsa ile ilgilenen ve başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların dilekçelerinde il ilçe mahalle köy ada ve parsel numarası belirtmesi istenmektedir. Öte yandan başvurular taşınmazın bulunduğu il ve ilçelerdeki Çevre,şehircilik Ve İklim Değişikliği İl Müdürlüklerine veya ilçelerdeki kaymakamlıklara yapılacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ