ömer

Kişilik ve Siyaset

Kişilik ve Siyaset

Merhaba Siyaset üzerinde sıkça yazmam sadece siyasi kimliğimle ilgili değil!..Siyaseti,sürü zihniyetinin bir parçası olmayan,sorgulayıcı, yaratıcı düşünebilen,akıl ve vicdan sahibi olan,doğrunun ve iyiliğin yanında olan özgür ruhlu bireyleri” topluma” kazandıracak bir ortamı..
Merhaba

Merhaba

Gazeteye yazımı hafta içi yoğunluğumdan dolayı hafta sonları yazıyorum. Ülkede hızla değişen bir  gündem var. İdlib'ten depreme, Yunan sınırını Avrupa'ya geçmek için zorlayan mültecilerden dünyayı saran korona virüs illetine kadar,..
Çirkin Siyaset

Çirkin Siyaset

Merhaba, Gazetede bu üçüncü yazım... Köşenin üzerinde ismimin yanında CHP eski ilçe başkanı yazılmış, yani bir siyasetçi!.. "google”da siyaset için: “devlet işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili, özel görüş ve anlayış” tarifi..

Merhaba,

Korona virüs, giderek tüm dünyanın ve ülkemizin birincil konusu olmaya, insanlığı, yepyeni bir sürecin arifesinde, geleceğin belirsizliğini anlamaya itiyor...
Merhaba!

Merhaba!

Genç Çivril gazetesinin geçen haftaki sayısında “muhalefet köşesi” gene boş kaldı!, uyarısını görünce, ülkemizi ve dünyayı “hizaya” sokan, yaşam alışkanlıklarımızı değiştiren, bizlere endişe ve korkuyu, gelecek belirsizliğini yaşatan bir “virüs”..
ÖMER ÖZGÜR TORT KİMDİR?

ÖMER ÖZGÜR TORT KİMDİR?

Ö. Özgür Tort Migros’ta çalışmaya 1996 yılında İş Geliştirme departmanında başlamış ve sırasıyla Proje Yönetimi, Yurtdışı Yatırımlar Koordinasyon ve CRM alanlarında yöneticilik görevleri üstlenmiştir...
KARACA, ‘MART’IN SONU BAHAR’

KARACA, ‘MART’IN SONU BAHAR’

Millet İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı için Çivril’e gelen CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca sorularımızı yanıtladı. Siyasi çalışmalar nasıl gidiyor? Siyasi gündemi nasıl değerlendiriyorsunuz? Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak..
 width=