Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası yardım toplama merkezi olarak kullanılan Gençlik Merkezi faaliyetlerine yeniden başladı.

Yaşanan deprem felaketi sonrası koordinasyon ve yardım toplama merkezi olarak kullanılan ve çalışmalarına ara veren Çivril Gençlik Merkezi son yardımların bölgeye gönderilmesinin ardından faaliyetlerine yeniden başladı. Bölgeye giden Gençlik Merkezi personeli de Çivril’e dönerek merkezde eğitim vermeye başladı.

Yaşanan süreçte görevli personel ve gönüllü gençlerin deprem bölgesine gitmesi nedeniyle eğitim faaliyetlerine ara veren Çivril Gençlik Merkezi, grup liderlerinin deprem bölgesinden gelmesiyle eğitimlerine başladığını duyurdu. Sosyal paylaşım sitelerinden ve dağıtılan broşürler ile Gençlik Merkezinin yeniden açıldığı duyurulurken gençlerin gün içerisinde sabah 10.00 ile akşam 22.00 saatleri arasında merkezi ziyaret edebilecekleri belirtildi.

Okulda Beyin Kanaması Geçirdiği Halde İhmal Edilen Minik Mira Uyandı! Okulda Beyin Kanaması Geçirdiği Halde İhmal Edilen Minik Mira Uyandı!

Editör: Haber Merkezi