Çivril’de bulunan Masal Diyarı Anaokulu, çocukların bilim, sanat ve spor yeteneklerini ortaya çıkarmak ve farkındalık oluşturacak çalışmalar yapmak için okul bahçesinde “Bahar ve Çocuk Şenliği” etkinliği düzenledi.

Civrilde Bahar Senligi Ogrenci Ve Velileri Bir Araya Getirdi

Türkiye’nin En Genç Yazarı Denizli’den Çıktı! Türkiye’nin En Genç Yazarı Denizli’den Çıktı!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen şenliğe veliler, öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Şenlik kapsamında öğrenci ve veliler; spor aktiviteleri, yarışmalar, deneyler dans ve defile gösterileri ile keyifli ve öğretici zaman geçirdi. Şenlikte, öğrenci ve veliler geleneksel yarışma ve bahçe oyunları da oynadı.

Civrilde Bahar Senligi Ogrenci Ve Velileri Bir Araya Getirdi1

"Her Şey Çocuklarımızın Mutluluğu İçin"

Şenlik ve etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan okul müdürü Serhan Şahan, “Masal Diyarı Anaokulu olarak çocukların bilim, sanat ve spora atacakları adıma vesile olan 4. Geleneksel Çocuk Şenliğimizi öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte coşkuyla kutladık. Velilerimize ve öğrencilerimize pamuk şeker, patlamış mısır, limonata, çay vb. ikramlarda bulunduk. Şişme oyun parkları, özel kostümlü palyaço, Mickey Mouse, maskotlarla birlikte doyasıya eğlendik. Eğitim öğretim döneminin stresini bir nebze de olsa atmak için öğrencilerimiz ve velilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Öğrenci ve velilerimiz birbirinden farklı eğlenceli aktivite, yarışmalar ve dans gösterileriyle şenliğimize renk kattılar. Okul vizyon anlayışımız doğrultusunda sosyal etkinliklere sürekli yer veriyor ve okul aile birlikteliğinin önemini çok iyi biliyoruz. Çocuk Şenliğimize yoğun ilgi gösteren velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Her şey çocuklarımızın mutluluğu için” dedi.

Serhan Şahan, etkinlik sonrasında Çocuk Şenliğimizin düzenlenmesinde emeği geçen öğrencilere, öğretmenlere ve velilere teşekkür etti.

Editör: Ali İhsan Sivrikaya