“TÜRKİYE YÜZYILI TEŞKİLAT AKADAMESİ” MOTTOSUYLA TAMAMLANDI

AK Partide “Teşkilat Akademisi ” Eğitim Programı gerçekleştirildi.

“TÜRKİYE YÜZYILI TEŞKİLAT AKADAMESİ” MOTTOSUYLA TAMAMLANDI
Yazar : Tarih : Okunma : 140 views Yorum Yap

AK Partide “Teşkilat Akademisi ” Eğitim Programı gerçekleştirildi.

AK Parti Çivril İlçe Teşkilatı Pazar günü Denizli’de düzenlenen eğitim programına yoğun katılım sağladı.

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye Yüzyılı Teşkilat Akademisi Eğitim programı” bir gün süren eğitimlerin ardından tamamlandı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yazıcı Salonunda yapılan Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Eğitim Programı, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ün açılış konuşmasıyla başladı.

‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ ve ‘Türkiye Yüzyılı’ mottosuyla gerçekleştirilen ve ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, il ve ilçe yönetimlerinin yanı sıra tüm teşkilatları kapsayan eğitim programına yoğun bir katılım oldu.

81 ilde düzenlenen ve Denizli’de Pazar günü gerçekleştirilen Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Denizli Eğitim Programı, Abdurrahman Uzun’un Sıkça Sorulan Sorular konulu sunumuyla başladı.  Ardından sırasıyla Ahmet Zenci’nin Seçim 2023, Doç.Dr. Oğuz Göksu’nun Siyasal iletişim ve yeni medya, Ahmet Sami Ceylan’ın Türkiye Yüzyılı konulu sunumuyla sona erdi.

Başkan Yücel Güngör, Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Denizli Eğitim Programına katılarak başından sonuna kadar ilgiyle takip eden AK Parti Denizli Teşkilatları’na teşekkür etti.

Eğitimcilere de teşekkür eden Başkan Güngör, eğitim programının çok verimliği geçtiğini söyledi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=