TSS ŞUBE BAŞKANLIĞINA AKSOY SEÇİLDİ

Yakalandığı koronovirüs salgını nedeniyle hayatını kaybeden Türk Sağlık Sen (TSS) Denizli Şube Başkanı Rayif Kurşunoğlu’nun yerine Adil Aksoy seçildi.

TSS ŞUBE BAŞKANLIĞINA AKSOY SEÇİLDİ
Yazar : Tarih : Okunma : 296 views Yorum Yap

TSS Şube binasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen Şube Başkan Yardımcısı Ali İhsan Öztürk,  “3 Ocak tarihinde Türk Sağlık-Sen Denizli şube başkanı çok kıymetli dava adamı, inandığı üzere yaşayan Denizli’de herkese iyiliği dokunmuş bir gönül adamı olan şube Başkanımız Rayif Kurşunoğlu’nu covid-19 nedeniyle kaybettik. O da şehitler kervanına katıldı.

Kendisinin ne hizmetlerini, ne iyilikseverliğini ve ne samimiyetini, ne de herkese sevgi ve saygısını anlatmaya kelimeler yetmez.  Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. Teşkilatımız onu hiçbir zaman unutmayacak. Her daim onun aziz hatırasını canlı tutacağız” dedi.

 

 

Merhum Rayif Kurşunoğlu’nun devrettiği bayrağı daha yükseklere taşımak için çalışacaklarını söyleyen Öztürk, “Yüreğimiz yanıyor, içimiz buruk ama Rayif Başkanımıza sözümüz var. Onun bıraktığı mücadeleyi ona yakışır bir şekilde yürütecek, onun devrettiği bayrağı daha yüksek zirvelere dikmek için gece gündüz çalışacağız. İnanç, azim ve kararlılıkla baş koyduğumuz bu yolda Türk Sağlık-Sen Denizli şubesi olarak yeni bir görev dağılımı yapılmış ve Şube Başkanlığına, Teşkilatlandırmadan Sorumlu Şube Başkan yardımcımız Adil Aksoy seçilmiştir.  Teşkilatımıza, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına yeni görev dağılımının hayırlı olmasını dileriz.  Türk Sağlık-Sen Denizli şubesi olarak görevimizin bilincinde Rayif Başkanın emanetinin sorumluluğu omuzlarımız da olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına hizmet etmeye, onların dertlerine çözüm üretip, sorunlarını gündeme getirmeye devam edeceğiz.  Denizli kamuoyu ile sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının bilgisine sunarız” diye konuştu. MESUT GÜLER

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=