Yıllar önce gerçekleşmeye başlayan olayda A.A. 8'inci sınıfa gidiyor ve ailesiyle birlikte İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde yaşıyordu. 2010 yılının Ekim ayında H.V. isimli şahıs A.A.'yı evine davet etti. A.A. önce gitmek istemese de ısrarlar soncunda teklii kabul etti. 

İlk Tecavüz Olayı Yaşandı

H.V. yanına arkadaşı T.K.'yi de alarak A.A. ile eve geçtiler. Eve geçen H.V. ve arkadaşı Tunahan Keskin, A.A.'ya tuzak kurdular. H.V., A.A.'ya tecavüz etmeye çalıştı. Yaşanan olaylar T.K. tarafından kamera ile kayda alındı. Yaşadığı olaydan oldukça korkan A.A. "Yeter bırak" diyerek bağırdı ve evden kaçtı.

Tecavuz Olayi Istanbul

Asıl Olaylar Video Kaydından Sonra Ortaya Çıktı

Halk TV'den Seyhan Avşar'ın haberine göre A.A. başka bir gün okuldan çıktıktan sonra M.E. isimli bir gençle karşılaştı. M.E., A.A.'ya "Videolarını izledim. Oğuz ile de beraber olmuşsun. Benimle de birlikte olman lazım. Yoksa o videoyu ailenin kapısının önüne koyarım" diyerek tehdit etti. Yanına başka bir arkadaşını daha alan M.E., yanına iki arkadaşını daha alarak A.A.'ya iki gün boyunca tecavüz etti. İddiaya göre tecavüz edenlerden biri de mahalle muhtarının oğluydu.

Tecavuz Olayi Istanbul 2

Tanımadığı Kişiler Tarafından Da Tecavüze Uğradı

Ortaokuldan liseye geçen A.A. her şeyin bittiğini düşünürken, bir gün yolda yürürken yanında bir araba durdu. Araçtan F.A. isimli bir şahıs çıktı ve A.A.'yı zorla araca bindirdiler. Zorla Sultanbeyli'deki sanayiye götürdükleri A.A.'ya tecavüz ettiler.

Bursa’da Feci Kaza! Aynı Aileden 1'i Çocuk 3 Kişi'yi Hayattan Kopardı! Bursa’da Feci Kaza! Aynı Aileden 1'i Çocuk 3 Kişi'yi Hayattan Kopardı!

Tecavuz Olayi Istanbul1

Abisi ve Ailesinden Korktu

Yıllarca görüntülerin hapisteki abisi ve ailesine gönderilmesinden korktuğu için susan A.A. ardık dayanamadı. Sultanbeyli Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayet oluşturan A.A. ifadesinde;Çok ağladım. Karnımın ağırdığını söyledim. Beni dinlemediler. Video olayını cezaevindeki abime söyleyeceklerini belirttiler. 'Abin cezaevinden kaçar seni de keser' dediler. 'Ailen seni öldürecek' dediler. Çok yalvardım. Kimse dinlemedi" ifadelerini kullandı.

Dosya En Baştan Görülecek

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı 15 kişi hakkında "Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" ve "Çocuğun nitelikli cinsel istismarı" suçundan dava açtı. İstanbul Anadolu 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada 2 sanık beraat ederken, diğer sanıklara çeşitli oranlarda hapis cezası verildi. Ancak İstinaf mahkemesi dosyayı esastan bozdu. Sanıklar yeniden yargılanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi