Türkiye'de yaşanan enflasyondan etkilenen gıda fiyatlarından dolayı vatandaşlar evlerine erzak götürmek için marketlerden gelen indirim kampanyalarını yakından takip ediyor. Özellikle et fiyatları astronomik rakamlara ulaşırken gelen indirim haberi tüketicilere rahat bir nefes aldıracak. Et fiyatlarında dev indirim! Fiyatları gören o markerlere akın ediyor, 81 ilde şubeleri var. 155 liraya dana kuşbaşı satıyor. Kaçıran bin pişman olur.

O Marketlerin Et Fiyatlarinda Dev Indirim1

Son dönemde gıda fiyatlarındaki artış, vatandaşları zor duruma sokmaya devam ediyor. Enflasyondaki artış ile birlikte et fiyatları hızla artarken tüketiciler indirimli fiyatları kaçırmamak için elinden geleni yapıyor. Gelen son indirim haberi ise vatandaşlara rahat bir nefes aldırdı. Et fiyatlarında dev indirimi görenler o markerlere akın ediyor. Dev kampanya başladı, 81 ilde şubeleri bulunmakta. O market 155 liraya dana kuşbaşı satıyor. Torbasını alan dolu dolu çıkıyor. İşte indirimli et fiyatları...

Et Fiyatlarında Dev İndirim Başladı

Evine et götürmek isteyen vatandaşlar fiyatları görünce sadece baka kalıyor. Kuşbaşı fiyatının 500-600 liraya kadar dayanması herkesi zor duruma sokmuş durumda. Devlet ise bu fiyatlar karşısında önemli girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Tarım Kredi Marketleri indirimli et fiyatlarını duyurdu. Daha önce özel paketlerde kıyma satan market şimdi de dana kuşbaşı satmaya başladı.

Miras kavgası sona erecek: Kimin ne kadar pay alacağı belli oldu Miras kavgası sona erecek: Kimin ne kadar pay alacağı belli oldu

Kuşbaşı Fiyatları 155 Liraya Kadar Düştü

Tarım Kredi Marketlerinde 1 paket dana kuşbaşı sadece 155 liraya satılıyor. Söz konusu paketlerin ise 400 gram olduğu belirtildi. Yani 1 kilo dana kıyma 380 liraya denk geliyor. Üstelik bu etlerin helal kesim garantili olduğu söyleniyor.

O Marketlerin Et Fiyatlarinda Dev Indirim

Tarım Kredi Marketleri 2024 Et Fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifi et fiyatları 2024 yılında ortalama aşağıdaki gibidir:

Tarım Kredi kırmızı et fiyatları (1 kg): 380 TL-575 TL

Tarım Kredi beyaz et fiyatları (1 kg): 150 TL-200 TL

Editör: Ali İhsan Sivrikaya