Önce Engelli Oğlunu Sonra Kendini Keserek Hayatını Kaybetti! Önce Engelli Oğlunu Sonra Kendini Keserek Hayatını Kaybetti!

Olay, Aydın’ın Nazilli ilçesinde bulunan Uzunçam Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, kayıp koyunlarını bulmak için motoruyla evden çıkan Hilmi Gülsevgi'den, uzun bir süre haber alınamadı. KOAH hastası olan Gülsevgi'nin hayatından endişe eden yakınları, durumu endişe içinde 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

Kayip Koyunlarini Aramaya Cikan Hilmi Gulsevgi Hayatini Kaybetti2

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve arama kurtarma ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye gelen jandarma, AFAD, Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Nazilli Belediyesi Afet ve Acil Durum Birimi (NAFAD), Nazilli Amatör Telsizciler Derneği (NATDER), Aydın Afet Arama Kurtarma Derneği (AFAR) ekipleri, köylülerle birlikte arama kurtarma çalışması gerçekleştirdi.

Kayip Koyunlarini Aramaya Cikan Hilmi Gulsevgi Hayatini Kaybetti1

Yaklaşık 10 saatlik arama kurtarma çalışmalarına Aydın Filo Komutanlığı'na bağlı İnsansız Hava Araçları da (İHA) destek verdi. Yapılan çalışmalarda Gülsevgi'nin motosikletine ulaşan ekipler, çalışmalarını o bölgede yoğunlaştırdı. Sabaha kadar devam eden çalışmalar sonunda motosikletine yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki mesafede Gülsevgi'nin cansız bedenine ulaşıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacak.

Editör: Haber Merkezi