Kocaeli'nin İzmit ilçesinde Sude Havacılık fabrikasının sahibi evli ve 3 çocuk babası Necmi Şahin (48) fabrikaya yeni alınan press makinesinin kurulum anında çalışmasıyla sıkışarak can verdi.

Bir Mercedes Aldı Başına Gelmeyen Kalmadı! Bir Mercedes Aldı Başına Gelmeyen Kalmadı!

Dün saat 22.30 sıralarında Alikahya Atatürk Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi’ndeki Sude Havacılık isimli plastik parça, uçak koltuğu, sehpası ve koltuk ekipmanları üretimi yapan fabrikada, yeni alınan pres makinesi kurulum esnasında aniden çalıştı. Fabrika sahibi Necmi Şahin ise makineye sıkıştı. Çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunmasıyla adrese itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan itfaiye ekipleri Necmi Şahin’i sıkıştığı yerden çıkardı. Sağlık ekiplerince ağır yaralı olarak Kocaeli Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Necmi Şahin, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Diğer taraftan, otopsi işlemlerinin ardından Necmi Şahin’in cenazesi ailesine teslim edilecek. Şahin’in cenazesi Alikahya Fatih Mahallesi Fatih Cami’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedilecek. Şahin’in evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi. Sude Havacılığın ise 2007 yılında Kocaeli’de havacılık sektöründeki faaliyetlerine başladığı; uçak koltuğu, sehpası ve koltuk ekipmanları ile ambalajları ürettiği aktarıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ