Jandarma Teşkilatı’nın 185’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçe jandarma Komutanlığını ziyarete den Kaymakam Hasan Akbulut Jandarma personeli ile bir araya geldi. Tayini çıkan Jandarma personellerine plaket veren Kaymakam Akbulut asayiş ve güvenlik için gece gündüz çalışan jandarma personellerine teşekkür etti. 
Jandarma teşkilatının kuruluşunun 185’inci yıldönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Ali Çolak’ı ziyaret eden Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, personel ile bir araya gelerek sohbet etti. Ziyarette tayini çıkan personele Çivril’de yaptıkları görev ve gösterdikleri başarılardan dolayı plaket veren kaymakam Hasan Akbulut kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen tören de kısa bir konuşma yaptı. Törende halkın huzur ve güvenliği için fedakârca hizmet eden Jandarma Teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Kaymakam Akbulut, “Görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, Jandarma personeline görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN VE KOMİSYON ÜYELERİ HURDAYA ÇIKAN ARAÇ VE EKİPMANLARI İNCELEDİ BAŞKAN VE KOMİSYON ÜYELERİ HURDAYA ÇIKAN ARAÇ VE EKİPMANLARI İNCELEDİ

Jandarma Odul
Kaymakam Hasan Akbulut yaptığı konuşmada “Milletimizin huzuru, asayişin temini ve devletimizin güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak canla başla hizmet veren, tarihi şan, şeref ve başarılarla dolu temel kurumlarımızdan olan Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 185. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Jandarma Teşkilatı, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması ve ülkemizde düzenin sağlanması gibi önemli görevleri, üstün hizmet anlayışıyla, başarıyla yerine getirmektedir. Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı, ’önce insan’ diyerek ve ’insanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışına sahip olarak, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir. Bu vesile ile Jandarma teşkilatımızın kuruluşu yıl dönümünü kutlar ilçemizden ayrılan jandarma personeline yeni görev yerlerinde başarı dilerim” ifadelerini kullandı.
Kaymakam Hasan Akbulut konuşmasının ardından tayini çıkan Jandarma personeline teşekkür ve takdir belgesi verdi.

Editör: Atakan Göker