CHP ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Çivril örgütü tempo yükseltti.

CHP ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ
Yazar : Tarih : Okunma : 181 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi Çivril örgütü tempo yükseltti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Vizyon açıklamalarından sonra saha çalışmalarını hızlandıran CHP Çivril örgütü vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, Grup Başkan vekili Semih Dere ve Meclis üyesi Nuri Özen ile yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İmrallı ve Sarılar mahallelerini ziyaret etti. Mahalle kahvelerinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP’liler Aile Destek Sigortası ile CHP’nin ekonomi ve tarım politikaları ile ilgili bilgi verdi. Vatandaşların sorularına cevap veren ilçe başkanı Bedri Ataş İkinci Yüzyıl Vizyonu ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Çalışmalar hakkında değerlendirme yapan CHP İlçe Başkanı bedri Ataş CHP örgütü olarak genel ve yerel seçimlere hazır olduklarını belirterek “örgüt olarak 2023 ve 2024 yılında yapılacak seçimlere hazırız. Kadın kolları, Gençlik kolları ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Meclis üyelerimizle gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakamadan çalışmaya devam ediyoruz. Yeni Yüzyıl’da Türkiye’nin lider ülke olması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=