AK PARTİ ÇİVRİL MİTİNGİNE TOGG DAMGASI

Ak Parti Çivril ilçe Teşkilatının düzenlediği mitinge ilk yerli ve milli otomobilimiz TOGG damgasını vurdu

AK PARTİ ÇİVRİL MİTİNGİNE TOGG DAMGASI
Yazar : Tarih : Okunma : 423 views Yorum Yap

Ak Parti Çivril ilçe Teşkilatının düzenlediği mitinge ilk yerli ve milli otomobilimiz TOGG damgasını vurdu. Mitingde Birlik, beraberliğe vurgu yapılırken yoğun katılımdan dolayı Çivril tamam ifadeleri kullanıldı.

AK Parti Çivril İlçe teşkilatı büyük Çivril mitingini yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen mitinge AK Parti Denizli Milletvekili ve milletvekili adayları Cahit Özkan, Nilgün ÖK, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti ilçe başkanları ve Çivrilli vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Çivril ilçe başkanı Halil Ertuğrul, ” Bu yoğun katılımdan sonra Çivril tamam. Görüntü onu gösteriyor.

Aramızdan birbirinden değerli konuklarımız var. Çivrilin evladı, Çivrilin gururu Denizli Milletvekilimiz ve milletvekili adayımız Cahit başkanım, çok kıymetli Denizlimize emekleri olan ve gazi meclisimizde sesimizi duyuran nezaket sahibi Nilgün vekilim, Denizli’de eserlerini saymakla bitiremediğimiz göreve başladığım ilk gün gezerken Çivril Ege’nin incisi olacak dedi ve oldu mu oldu çok kıymetli Osman Zolan başkanım, gecesini gündüzüne katan Çivril için çalışan Niyazi Başkanım, Baklanı Baklan yapan Baklan Belediye başkanım hepiniz hoş geldiniz. Bizleri yalnız bırakmayan değerli Çivrilli hemşehrilerim burada bir kez daha gösterdiniz ki aday belli karar net. Ne kadar güzellik olduysa ne kadar güzel hizmet olduysa hepsinde sizin imzanız ve mührünüz var. Allaha şükürler olsun ki, 21 senedir Dünya liderimiz Recep Tayip Erdoğan’la beraber bu davada olmak bizim için şereflerin en güzelidir. Bugün burada bir kez daha anladık ki Cumhurbaşkanımız asla yalnız değil. Başta ilçe teşkilatımın her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yoğun katılımınızdan dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. 14 Mayıs gecesi aynı meydanda aynı kalabalıkla Zafer kutlamalarımızda görüşmek üzere. Sağolun var olan Allah’a emanet olun ” ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=