PTT BİLDİĞİMİZ GİBİ

Türkiye’nin ilk ve en büyük dağıtım şirketi olma özelliğini elinde tutan PTT veremediği hizmet ile vatandaşları canından bezdiriyor.

PTT BİLDİĞİMİZ GİBİ
Yazar : Tarih : Okunma : 280 views Yorum Yap

Özellikle matbu evrakları teslim etme konusunda büyük bir zafiyet içinde olan kurum denetimsizlik ve vurdumduymazlık yüzünden her geçen gün itibar kaybediyor.

Denizli ve Çivril PTT şubesi gönderileri yerine ulaştırmama ya da zamanında götürmeme konularında her gün yüzlerce şikâyet alıyor. Vatandaşlar gönderilerinin zamanında ulaşmadığından dert yanarken bazı resmi evraklarında ellerine gelmediğini ve yasal sorunlar yaşadıklarını ifade ettiler. Süreli birçok evrak ve yayının zamanında teslim edilmediğini ya da hiç ellerine ulaşmadığını ifade eden vatandaşlar “abone olduğumuz birçok yayın çoğu zaman gelmiyor ya da üç aylık dört aylık birikmiş halde kapımızın önüne bırakılıp gidiliyor. Birçok öğrenci abone olduğu süreli yayına zamanında ulaşamıyor. Dağıtıcılardan bilgi almak imkânsız. Yayın sahipleri ile iletişime geçtiğimizde yayınların ya da gönderilerin postaya verildiği tarihi net bir şekilde iletiyorlar ama neden se teslim noktasında bir kopukluk oluyor ve teslimat zamanında yapılmıyor” diyerek yetkililerden yardım istedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=