MHP İL BAŞKANI YUSUF GARİP İSTİFA ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, 2023 yılında gerçekleşecek 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

MHP İL BAŞKANI YUSUF GARİP İSTİFA ETTİ
Yazar : Tarih : Okunma : 172 views Yorum Yap

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, 2023 yılında gerçekleşecek 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, 2023 yılında gerçekleşecek 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu. MHP Denizli İl Başkanlığı görevinden istifa eden Av. Yusuf Garip, yaptığı açıklamada: “15 yaşından beri 3 hilalli bayrağı elimize alarak MHP çatısı altında siyasete başladım. Davamız, ülkümüz yolunda partimizin çeşitli kademelerinde görev yaptım. Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdir ve olurlarıyla, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız sayın Prof. Dr. Semih Yalçın beyefendinin tensipleriyle atandığım İl Başkanlığı görevini yerine getirmenin onur ve mutluluğunu yaşadım. Görevimiz boyunca da Denizli’mizin her köşesine ulaşmak için çalıştık. Sokak sokak, mahalle mahalle, ilçe ilçe Denizli’mizde gönül kapılarını çaldık. Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak Denizli’mizde halkımızla kucaklaştık. Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimimizle, İlçe Başkanlarımız ve Yönetimleriyle, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimizle, Ülkü Ocaklarımızla, davamıza gönül vermiş binlerce vatandaşımızla, 2023 hedeflerimiz doğrultusunda, güçlü Türkiye yolunda yürümeye, vatanımıza, milletimize hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz. Onurla taşıdığım görevim boyunca Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Milliyetçi-Ülkücü Harekete, Teşkilatıma büyük bir bağlılık ve sadakat içinde görev yaptım. Milletime hizmet etmek, vatanıma hizmet etmek, partimin bir neferi olarak çalışmaya devam etmek içinse Sayın Genel Başkanımız, Türkmen Beyimizin talimat ve müsaadeleri doğrultusunda parti tüzüğümüzün 94. Maddesi hükümleri gereğince 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı görevimden istifa ettim. Göreve gelecek Denizli İl Başkanımıza da başarılar diliyorum. Her daim yanında olmaya devam edeceğim. Gece-gündüz demeden Milliyetçi Hareket Partimizin Denizli’mizde, ülkemizde en iyi noktaya gelmesi için durmaksızın çalışacağız. 2023’e giden yolda adayımız belli, kararımız nettir. Lider Ülke Türkiye’ye ulaşmak ise hepimizin boyun borcudur. Cumhur İttifakımızın muhteşem zaferine Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümünde birlikte imza atacağız. Türkiye’yi zilletin boyunduruğuna almak için fırsat kollayanlara asla göz açtırmayacağız. Genel seçimlerde Denizli halkımızın teveccühüyle de yüce Meclisimizde Denizli’mizi MHP Milletvekilimizle inşallah temsil edilmesi için mücadele edeceğiz. Genel başkanımızın teşkilatlarımıza talimatları doğrultusunda Cumhur İttifakı’nın TBMM’de nitelikli çoğunluğa ulaşıp, milletimize ve ülkemize yeni bir anayasa kazandırması başlıca gayemizdir. Aydınlık geleceğimiz, Güçlü ve Lider ülke Türkiye için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Var olsun Teşkilat. Ne Mutlu Türküm Diyene…” ifadelerine yer verdi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=