VALİ

VALİ YÜZÜ GÖRMEYEN KÖY

VALİ YÜZÜ GÖRMEYEN KÖY

Çivril'in ilçe merkezine uzak mahallelerinden biri olan Bozdağ Mahallesine hiç vali gitmemiş. Bozdağ Mahallesi Çivril'e 35 km mesafede ve yaklaşık 150 haneye sahip bir mahalle. Tabelada nüfusu 185 yazsa da mahallede..
TARİHİ YAPILARA HAYRAN KALDI

TARİHİ YAPILARA HAYRAN KALDI

Büyükşehir, Denizli'nin tarihine sahip çıkıyor Denizli Büyükşehir Belediyesinin restore ederek yok olmaktan kurtardığı tarihi yapıları inceleyen Denizli Valisi Ali Fuat Atik, "Tarihimizin, kültürümüzün korunması, yeni nesillere aktarılması konusundaki çalışmalar beni gerçekten..
DEMOKRASİ ZAFERİ 4. YILINDA…

DEMOKRASİ ZAFERİ 4. YILINDA…

Denizli, Türk milletinin destanlar yazdığı 15 Temmuz 2016 gecesi vatanı için kanını döken şehit ve gazilerine bir kez daha şükranlarını dile getirdi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 4...
VALİ ATİK’TEN ÇAL’A İKİ MÜJDE

VALİ ATİK’TEN ÇAL’A İKİ MÜJDE

Yıkılan ve yanan okulun peşini bırakmadılar, müjdeli haberi aldılar. DENİZLİ Valisi Ali Fuat Atik, Çal ilçesinde geçen yıl yanan tarihi Gazi Mektebi'ni Büyükşehir Belediyesi'nin katkısıyla restore edileceğini, depreme dayanıksız olduğu için..
TEK UMUDUMUZ VALİMİZ

TEK UMUDUMUZ VALİMİZ

Çivril'in Işıklı Mahallesinde bulunan Çarşı camii bir senedir ibadete açılmayı bekliyor. Işıklı Mahallesinde bulunan Çarşı Camisinin tavanının bir kısmının düşmüş olması ve bazı yerlerinin hasarlı olmasından dolayı camini kapısı kapalı ve..
Vali Hasan Karahan Çivril’de

Vali Hasan Karahan Çivril’de

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çivril’e geldi. İlk olarak Çivril Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Armağan Önal ve diğer ilçe protokol..
 width=