EL BİRLİĞİ İLE ÇİVRİLİ MARKA KENT YAPACAĞIZ

Kaymakam Hasan Akbulut yeni yıl mesajı yayımladı.

EL BİRLİĞİ İLE ÇİVRİLİ MARKA KENT YAPACAĞIZ
Yazar : Tarih : Okunma : 215 views Yorum Yap

Çivril kaymakamı Hasan Akbulut yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Akbulut mesajında Çivril’in potansiyelini harekete geçirerek şehri marka kent haline getirmek için el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Akbulut mesajında “Hüzünleri, sevinçleri ve yaşanan acı tatlı hatıraları ile gerek ülkemiz gerekse dünya için birçok önemli gelişmeye sahne olan bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın muhasebesini yaparken, dünyada yaşanan göçlere, savaşlara, yaşanan insani krizlere bakarak kimilerinin kan ve gözyaşı ile sulanmış bir yılı geride bıraktığına,kimilerinin de insana ve insanlığa katkı sunduğu bir yılı geride bıraktığına şahit oluyoruz.

Ne mutlu bizlere ki millet olarak geride bıraktığımız yılda yine mazlumların yanında olduk. 2023 yılında da gücümüze inanarak,umudumuzu canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan yine ve yeniden yaratılanı yaratandan dolayı hoş görmeye devam edeceğiz.Yeni yılda, özellikle İlçemizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Çivril’in her yönüyle bir marka kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu konuda, tüm kamu kurum kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile İlçemizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür. Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.Tüm Çivrilliler in ve her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın yeni yılını kutlarken, 2023’ün ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, sizlere saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=