ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çivril şubesi genel kurulu yapıldı.

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI
Yazar : Tarih : Okunma : 282 views Yorum Yap

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çivril şubesi genel kurulu yapıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çivril Şubesi 14. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan kurul seçimlerinde İsmail Kaplan tekrar başkanlığa seçildi. Genel Kurula önceki Belediye Başkanlarından Hakkı Aslan da katıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çivril Şubesinin Olağan Genel Kurulu dernek binasında yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulun divan başkanlığını Hakkı Aslan divan üyeliklerini ise Ali Dağtekin ile Barış Şahin yaptı.

Geçen dönem faaliyet raporu ve bütçesinin ibra edilmesinden sonra yapılan konuşmaların ardından seçim yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde İsmail Kaplan ADD Çivril Şube başkanlığına seçildi.

İsmail Kaplan’ın yeniden başkan seçildiği ADD yeni yönetiminde ‘Cafer Serdar Berkay, Ercan Eren, Hüseyin Yıldız, İsmail Kaplan Mehmet Arslan, Nuran Şafak, Selçuk Kaplan yer alırken Denetleme Kurulu üyeliğine ise Ali Dağtekin, Barış Şahin, Durmuş Ali Çakıroğlu’ isimleri yer aldı.

Olağan Genel Kurul seçimlerine katılan dernek üyeleri, kurulda güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen İsmail Kaplan’ı tebrik edip başarılar diledi.

ADD genel Kuruluna ADD Genel Merkez Genel Denetle Kurulu Başkan Yardımcısı Çivril Şube Üyesi Kemal Aslan,  Hakkı Aslan, Ömer Köseoğlu, CHP İlçe Başkanı Bedri Ataş, CHP Belediye meclis üyesi Nuran Şafak ile dernek üyeleri katıldı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=