YEŞİL BEYAZDA ‘BOSO’ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele edecek Yeşil Çivril Belediyespor’da görev değişikliği.

YEŞİL BEYAZDA ‘BOSO’ DÖNEMİ BAŞLIYOR
Yazar : Tarih : Okunma : 1.105 views Yorum Yap

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’da mücadele edecek Yeşil Çivril Belediyespor’da görev değişikliği.

Denizli ve Çivril’i 2023 – 2024 sezonunda BAL’da temsil edecek Yeşil Çivril Belediye spor başkanı Yasin Göktaş başkanlık görevini bıraktı. Göktaş yaptığı açıklama ile başkanlığı bıraktığını ancak yönetimde olduğunu belirterek “yönetim ve yeni başkana desteğim tüm gücümle sürecek” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Yeşil Çivril Belediyespor, yeni sezona yeni başkan ile devam edecek. Geçen ay düzenlenen açılış programı ile yeni sezonun startını vererek çalışmalara başlayan Yeşil Çivril Belediyespor başkanı Yasin Göktaş, başkanlık görevinden ayrıldığını açıkladı. Yaptığı açıklama ile başkanlık görevini yönetim kurulu üyesi Kerem Boso’ya devrettiğini açıklayan Göktaş “Çivrilin göz bebeği Yeşil Çivril Belediyespor’da yürüttüğüm başkanlık görevini işlerimin yoğunluğu nedeniyle yönetim kurulu arkadaşımız Kerem Boso’ya bıraktım. Daha önce birlikte BAL ligine çıkardığımız takımı Kerem arkadaşımızın daha ileriye götüreceğine inancımız tam. Ben ve diğer arkadaşlarım yeni başkanın her zaman yanında olmaya, takımın başarısı için yine aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğim. Yeşil Çivril Belediyespor yeni başkan yeni oyuncuları ile yeni çıktığı BAL’da büyük başarılara imza atacaktır” dedi.

Yasin Göktaş ve yönetimi Yeşil Çivril Belediyesporu, BAL ligine çıkararak tarihinde en büyük başarısına imza atmıştı. Yasin Göktaş ve yönetimi 2022 -2023 sezonunda Trabzonspor’un efsane futbolcusu İbrahim Yattara’yı Çivril Spor’a transfer ederek spor kamuoyunda büyük ses getirmişti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=