ÜNLÜ SANATÇI EFE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Ülkemizin ve Denizili”mizin ünlü sanatçısı, Özay gönlüm ve Yaren’den aldığı mirası Bagi ile birlikte daha ilerilere taşıyan Çivrilli hemşerimiz Efe 22 mart 2022 çarşamba günü llçemiz okullarından Atasay Kamer İmam Hatip ortaokuluna sessiz sedasız bir ziyaret gerçekleştirdi.

ÜNLÜ SANATÇI EFE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Yazar : Tarih : Okunma : 2.540 views Yorum Yap

Atasay Kamer İmam Hatip ortaokulunda gerçekleştirilen etkinlikler çerçevesinde davetli olarak katıldığı programda öğrencilerle söyleşilerde  bulundu. Coşkulu bir sevgi gösterisiyle karşılanan ünlü sanatçı öğrencilerle yaptığı söyleşide hayatından örnekler vererek hayatta başarılı olmak için insanın sevdiği işi yapması, hedeflerine  ulaşmak için kararlı olması ve zorluklar karşısında yılmadan mücadele etmesinin önemini vurguladı.

Öğrencilerle hoş bir sohbet gerçekleştiren ünlü sanatçı kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevapladı. Bir öğrencinin sorusu üzerine Sevdalıyım Çivril’ime türküsünün Denizli’den Çivril’e yolculuğu esnasında Baklan yol ayrımından Çivril’e kadar geçen yolda yaklaşık yarım saatlik bir sürede ortaya çıktığını, bunun Çivril’e olan sevdasından kaynaklandığını ifade etti. Burada yaklaşık bir buçuk saat kadar kalan Efe, okul tarafından yapılacak bir organizasyonda seve seve yer alacağının sözünü vererek yoğun ilgi arasında öğrencilere veda etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=