Tuvalet Kavgasında Bir Kişi Bıçaklandı Tuvalet Kavgasında Bir Kişi Bıçaklandı

Olay, geçtiğimiz hafta Salı günü saat 04.00 sıralarında İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Levent mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre ünlü komedyen Hasan Can Kaya, İstanbul'da bulunan özel bir üniversitenin mezuniyet etkinliğine katıldı. Ünlü komedyen mezuniyet partisinde 23 yaşındaki Nazlıcan A. ile tanıştı. Bir süre beraber eğlenen ikili, parti bitiminde Hasan Can Kaya'nın Levent'te bulunan evine geçti.

Hasan Can Kaya Gozlati

Evden Çıkmasına İzin Vermedi İddiası

Sohbet devam ederken gecenin ilerleyen saatlerin Nazlıcan A. iddiaya göre, Hasan Can Kaya’nın kendisiyle yakınlaşmasından rahatsız oldu. Bunun üzerine genç kız evden çıkmak istedi ancak iddiaya göre Kaya, çıkmasına izin vermedi. Kaya’ya tepki gösteren genç kız cep telefonundaki mesajlaşma uygulaması üzerinden arkadaşına canlı konum attı. Daha sonra da “bana madde verdiler, nerede olduğumu bilmiyorum. Evden çıkmama izin vermiyor” dedi. Mesajları alan arkadaşı, polis ekiplerine durumu ihbar etti. Genç kızın attığı konumdan bulnduğu ev tespit edildi. Beşiktaş polisi gece saatlerinde eve intikal ederek içeriden Nazlıcan A.'yı evden çıkardı. Genç kızın şikayetçi olduğunu söylemesi üzerine Hasan Can Kaya da emniyete götürüldü.

Genç Kızın İfadesi Ortaya Çıktı

Emniyetteki ifadesi ortaya çıkan Nazlıcan A., özel bir üniversitenin mezuniyet partisinde Hasan Can Kaya ile tanıştığını, daha sonra birlikte evine gittiklerini, burada bir süre alkol alıp sohbet ettiklerini, sohbet esnasında Kaya’nın kendisiyle yakınlaşmak istediğini, kendisinin ise reddedince evde çıkmak istediğini söyledi. Kaya’nın kendisinin evden çıkmasına izin vermediğini anlatan genç kız, bunun üzerine arkadaşına canlı konum ve mesaj atarak polise ihbarda bulunmasını istediğini söyledi. Ancak Nazlıcan A. emniyette, kendisini alıkoyan Kaya’dan şikayetçi olmadığını belirtti.