TİMUR VE ÖZGE ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ

Çivril de evliler kervanına Özge ve Timur çifti de dahil oldu.

TİMUR VE ÖZGE ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ
Yazar : Tarih : Okunma : 743 views Yorum Yap

Çivril de evliler kervanına Özge ve Timur çifti de dahil oldu.

Kızılcasöğüt Sanayi Sitesinin sevilen esnaflarından Mehmet Özdemir’in oğlu Timur mutluluk yolundaki imzayı attı.

Işıklı Mahallesinden Ayşe ve Hüsameddin Karakaya’nın kızları Özge ile Çivril Yukarı Mahalleden Kadriye ve Mehmet Özdemir’in oğulları Timur geleneklerin yaşatıldığı düğün ile dünya evine girdi.

7 Temmuz 2023 Cuma günü kına gecesinde oğlan evinde yemek verilirken kız evinde verilen yemeğin ardından Işıklı Düğün salonunda eğlence düzenlendi. Düzenlenen eğlencede kına yakılırken duygu dolu anlar yaşansa da gelin ve arkadaşları gecenin sonuna kadar doyasıya eğlendi.

Geleneklerin yaşatıldığı köy düğünü olarak düzenlenen düğün merasimi 8 Temmuz Cumartesi günü Çivril Yukarı mahallede bulunan oğlan evinde verilen öğle yemeği ile devam etti. Işıklıya konvoy eşliğinde gelin almaya gidildi. Davul zurna eşliğinde oğlan evine gelinirken dualar eşliğinde kurban kesilerek gelin arabadan indirildi. Evin önünde çalınan müzik eşliğinde eğlence devam etti.

Karakaya ve Özdemir aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm akraba dost ve davetlilerine teşekkür etti. Astsubay olan Timur Özdemir ve Özge çifti düğün sonrası görev yeri olan Erzurum’a gitmek üzere yola çıktı.

 

Genç Çivril Gazetesi olarak Karakaya ve Özdemir ailelerini tebrik ediyor Timur ve Özge çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=