TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Çivril Belediyesi park ve bahçe ekipleri, yeşil alanların, mesirelik alanların bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Yazar : Tarih : Okunma : 239 views Yorum Yap

Çivril Belediyesi park ve bahçe ekipleri, yeşil alanların, mesirelik alanların bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe Merkezi ve mahallelerde bulunan park, bahçe ve yeşil alanların bakım ve temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Park ve Bahçeler ekipleri, ilçe sınırları içinde yer alan yeşil alanların, mesirelik alanlarında ot kesimi, sulama, yenileme ve bakım çalışmaları ile temizlik faaliyetlerini sürdürüyor.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerine dönmesiyle birlikte saha çalışmalarını artıran Çivril Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocukların aileleri ile vakit geçirdikleri mahalle parklarının ve yeşil alanların olduğu yerlerde yeşil alanların sulama, çim bakımı, ağaç budaması ve peyzaj çalışmalarına hız verdi.

Çalışmalar hakkında Belediyeden yapılan bilgilendirmede belediyecilik çalışmalarının aralıksız devam ettiği belirtilerek “Ekiplerimiz ilçemizde bulunan park ve oyun alanları ile yeşil alanlarda bakım ve temizlik faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Amacımız her anlamda ilçemizi güzel ve yaşanabilir bir ilçe yapmak ve kalite standardını her zaman en yukarıda tutmaktır bu bağlamda bakım ve temizliği belediye sorumluluğunda olan park ve bahçelerimizin korunması noktasında her vatandaşımızın duyarlı olmasını istiyor ve yaşanan olumsuzluklardan belediyemizi anında haberdar etmelerini istiyoruz.  Bütün bu hizmetleri yapmak kadar korumakta önemlidir. Vatandaşlarımızdan istediğimiz tek şey yapılan hizmetlere sahip çıksınlar ve korusunlar” ifadelerine yer verildi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=