SOFTSHELL MONT MODELLERİ İÇİN GİVİU İŞ ELBİSELERİ KOLEKSİYONLARI

Giviu İş Elbiseleri faaliyet göstermiş olduğu sektör içerisinde Öncü markalardan birisidir.

SOFTSHELL MONT MODELLERİ İÇİN GİVİU İŞ ELBİSELERİ KOLEKSİYONLARI
Yazar : Tarih : Okunma : 402 views Yorum Yap

Kurulum tarihine bakıldığında Henüz yeni bir marka olan Giviu İş Elbisesi arka planda çok önemli deneyim ve tecrübeleri barındırmaktadır.

Öncelikli olarak marka kurucusu olan Sevcan Durmaz iş elbiseleri sektöründe farklı birçok departmanda 17 yıl başarı ile görev almıştır.

Ülkenin önemli iş elbiseleri markalarında başarılı bir çalışan olan Sevcan Durmaz bu bilgi ve birikimini 17 yılın sonunda kendi markasını kurmak için kullanmıştır.

Ve atmış olduğu en önemli adımlardan birisi marka kurarken kendisi ile birlikte bu sektörde uzun yıllardır Başarılı bir şekilde çalışan kadınlardan oluşan güçlü bir ekip hazırlamıştır. Ve bugün 15 kişi ile birlikte iş elbiseleri sektöründe üretmiş olduğu kusursuz koleksiyonlarla tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Giviu İş Elbiseleri koleksiyonları denildiğinde ön plana çıkan ürünlerden birisi softshell mont modelleridir.

Yüksek kalite düzeyinde hazırlanan bu ürünler endüstri alanında faaliyet gösteren tüm firmalar için en ideal ürünlerin başında gelmektedir.  Firmaya özel olarak tasarlanan ve Giviu İş Elbiseleri atölyelerinde yüksek Kalite düzeyinde üretilen tüm montlar büyük bir ilgi görmektedir.

Giviu İş Elbiseleri polar mont modelleri

Giviu İş Elbiseleri bünyesinde üretilen polar mont modelleri ülkemiz piyasası ile birlikte İsviçre ve Almanya ya da ihraç edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kaliteli kumaşları ve dikim teknikleri sayesinde tüm işletmelerde uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Giviu atölyelerinde üretilen tüm ürünler için giviu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=