SİYASİ PARTİLER 10 OCAK’I UNUTMADI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Siyasi Partiler Çivril’de yayın yapan gazeteleri ziyaret etti.

SİYASİ PARTİLER 10 OCAK’I UNUTMADI
Yazar : Tarih : Okunma : 143 views Yorum Yap

Gün dolayısıyla CHP İlçe başkanı Bedri Ataş yönetim kurulu üyesi Ahmet Şinasi Çalı ve Belediye Meclis üyesi Nuri Özen ile birlikte ilk olarak Genç Çivril Gazetesini ziyaret etti. Gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden ve gündemi değerlendiren CHP heyeti daha sonra 30 Ağustos Gazetesini ziyaret ederek gazetecilerin günlerini kutladı.

Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Özel Şahan Masal Diyarı Ana okulu idareci ve öğretmenleri de gazetemizi ziyaret ederek gazetecilerin günümüzü kutladı.

Çalışan Gazeteciler gününü Ak Parti Çivril İlçe teşkilatı İlçe başkanı Halil Ertuğrul teşkilat başkanı Mehmet Coşgun yönetim kurulu üyeleri Süheyla Semizark Özlem Zengin ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı.

S.S. Çivril Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Okan Erşad Kaymakçı ve Ramazan Yekatlı da 10 ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle gazetemizi ziyaret ederek başarı dilediler.

Çalışan Gazeteciler günün son ziyareti İyi Parti Çivril İlçe teşkilatı yaptı. İlçe başkanı Elvan Çakmakcı yönetim kurulu üyeleri Ayşe Mekikci ve Erdoğan Çakır ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladılar.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=