PERİHAN VE FİKRET’İN MUTLU GÜNÜ

Eşe Gösenay ve Metin Kemahlı’nın kızları Perihan ile Mehtap ve Eyüp Çiftçi’nin oğulları Fikret dünya evine girdi. Perihan ve Fikret çifti görkemli bir düğünle mutluluklarını sevdikleri ile paylaştılar. Geçtiğimiz hafta Solmaz Kır Düğün Salonunda gerçekleşen düğün, nikahın kıyılmasının ardından çiftin ilk dansı alkışlar eşliğinde gerçekleşti. Çok kalabalık bir davetlinin katıldığı düğüne AKP Parti Denizli Milletvekili..

PERİHAN VE FİKRET’İN MUTLU GÜNÜ
Yazar : Tarih : Okunma : 2.076 views Yorum Yap

Eşe Gösenay ve Metin Kemahlı’nın kızları Perihan ile Mehtap ve Eyüp Çiftçi’nin oğulları Fikret dünya evine girdi.

Perihan ve Fikret çifti görkemli bir düğünle mutluluklarını sevdikleri ile paylaştılar. Geçtiğimiz hafta Solmaz Kır Düğün Salonunda gerçekleşen düğün, nikahın kıyılmasının ardından çiftin ilk dansı alkışlar eşliğinde gerçekleşti.

Çok kalabalık bir davetlinin katıldığı düğüne AKP Parti Denizli Milletvekili Cavit Özkan, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk,  Çivril Belediye Başkanı Av. Niyazi Vural ve altın sektörünün önde gelen isimlerinden Alaattin Kameroğlu katıldı.

Düğüne katılan kadınlar şıklıkları ile göz doldururken kapıda konuklarını karşılayan Mehtap Çiftçi’nin zarafeti ve Eyüp Çiftçi’nin kul görüntüsü dikkatlerden kaçmadı. Davetlileri karşılayan Eşe hanıma ise Ali Gösenay eşlik etti.

Genç Çivril Gazetesi olarak genç çiftimiz Perihan ve Fikret’e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=