ÖZTÜRK’TEN BAŞKANLARA PLAKET

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, partinin kuruluşunun 3. Yıldönümü münasebetiyle ilçe başkanlarına plaket takdim etti.

ÖZTÜRK’TEN BAŞKANLARA PLAKET
Yazar : Tarih : Okunma : 761 views Yorum Yap

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İYİ Parti’nin kuruluş aşamasındaki hizmetleri, ve görevinde göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı Çivril ilçe başkanlarına iyi Parti’nin 3. yıl plaketini takdim etti.

Çivril’de şimdiye kadar İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevini yapmış olan İsmail Çorbacıoğlu, Celal Kadri Tort ve halen ilçe başkanlığı görevini yürüten elvan Çakmakçı’ya teşekkür ederek plaketlerini takdim edem Öztürk, aynı yolda yürümekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Elvan Çakmakçı ve Celal Kadri Tort’un plaketlerini parti binasında veren Öztürk, İsmail Çorbacıoğlu’nun plaketini ise çalıştığı tarlada traktör üstünde verdi.

İYİ Partili Yasin Öztürk konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Partimizin kuruluşundan bu yana emeği geçen Çivril İlçe Başkanlarımız, Elvan Çakmakçı, İsmail Çorbacıoğlu ve Celal Kadri Tort’a 3. Yıl dönümü münasebetiyle Plaketlerini takdim ettik.” İfadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=