ÖNCE TABELAYI KIRDILAR SONRA AFİŞLERİ YIRTTILAR

Memleket Partisi’nin afişine çirkin saldırı

ÖNCE TABELAYI KIRDILAR SONRA AFİŞLERİ YIRTTILAR
Yazar : Tarih : Okunma : 144 views Yorum Yap

Memleket Partisi’nin afişine çirkin saldırı

Çivril’de ilçe merkezinde bulunan billboardlara asılan Memleket Partisi afişine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırı yapıldı.

Memleket Partisi Denizli Milletvekili Adayı Erhan Derici ve Cumhurbaşkanı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin olduğu afiş yırtıldı. Milletvekili adayı Erhan Derici, sosyal medya hesabından tepki verdi. Derici, “Yapmayın be kardeşim. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkıyla yaptırıyoruz bunları. Yazıktır, ayıptır. Zaten medya ambargosunun en sertini yaşıyoruz, bari bunlara zarar vermeyin” dedi.

Erhan Derici sözlerine şöyle devam etti:

“Çivril İlçe Başkanımız Ali Yağcı, bu gün öğle saatlerinde tarafıma ulaşarak iki gün önce Çivril’de astığımız pankartların bazılarının kasıtlı olarak zarar verildiğini belirtti. Ben bu üzücü durumu öncelikle kınıyorum. Bu saldırı Ülkemizde yaratılan siyasi nezaketsizliğin sonucudur. Bu saldırıyı yapan kişi ya da kişiler bunu okuyorsa kendilerine şunu söylemek istiyorum.  ‘Arkadaşım savaşa girmiyoruz seçime giriyoruz. Neredeyse tüm siyasi partilerin adayları ile seçim çalışmaları sırasında karşılaştık, el sıkıştık, birbirimize başarılar diledik, senin desteklediğin partinin adayı ile de bunu yaptığımıza ben eminim.’ Ülke menfaati için yapılan siyaset hoş görüyü ve nezaketi kesinlikle barındırmalıdır. İçinde Belediye rantı hazine yardımı olamadan çocuklarımızın rızkı ve gönüllerimizin emeği ile ortaya çıkardığımız bir çalışmaya zarar vermek desteklediğin, desteklediğiniz partiye değer katmayacağı gibi sahip olmanız gereken insani değerlerden kaybettirecektir. Zaten Memleket Partisi olarak medya ambargosunu en ağır yaşayan hisseden partiyiz. Bari sesimizi böyle duyurmamıza engel olmaya çalışmayın. Kamuoyuna saygılarımla sunarım.”

Daha önce Denizli Honaz’ın Kaklık Mahallesi’nde Büyük Birlik Partisi’nin afişlerine zarar verilmişti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=