NOKTA ATIŞI TASARIMLARLA MODERN ALTIN KOLYELER

Altın geçmişten bugüne dek pek çok alanda kullanılmış, en değerli madenlerden biridir.

NOKTA ATIŞI TASARIMLARLA MODERN ALTIN KOLYELER
Yazar : Tarih : Okunma : 366 views Yorum Yap

Altın geçmişten bugüne dek pek çok alanda kullanılmış, en değerli madenlerden biridir. Takılarda ise milyem cinsinden damgalanan bu maden, uzun yıllar boyunca çeşitli dış faktörlerden etkilenmeden kullanılabiliyor. Asil, şık ve ihtişamlı bir gösterişe sahip olan altın kolyeler, 2022 yılında nokta atışı tasarımlarla da tüm dikkatleri üzerine çekecek.
Altın kolyeler, uzun yıllar boyunca ışıltısını kaybetmeden kullanılabilen, zarif ve dikkat çekici tasarımlarıyla da hayatın her alanında kullanımı sağlanan aksesuarlardan biridir. Sadelik ve ihtişamı aynı anda sunan altın kolye modelleri, dış faktörlere karşı dirençli olmasının yanı sıra özel temizlik yöntemleri kullanılarak temizlendiğinde zamansız kullanım olanağı sağlıyor. Elizi kuyumculuk tarafından tasarlanan birbirinden güzel kolyeler ise ince zevklere sahip kişilere hitap eden nitelikleriyle, sizlerin ve sevdiklerinizin anılarını ölümsüzleştirecektir.


Elizi İmzasıyla Fark Yaratan Altın Kolye Modelleri
Hemen her türlü medeniyetin güç gösterisi olan ve her kesimin ilgisini çeken altın madeni, aksesuarlarda kullanıldığında manevi değer kazanıyor. Özellikle de günlük yaşamında su ve sabun gibi materyallere sıkça temas eden kişilerin kullandıkları altın kolyeler hiçbir zaman ışıltısından ve zarafetinden ödün vermiyor. Sizlerde sevdiklerinize altın kolye hediye etmek istiyorsanız özel tasarımlı ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Çünküözel tasarım kolyeler, kişileri hem daha mutlu ediyor hem de daha büyük anlam taşıyor. Peki el işçiliği ile üretilmiş, istediğiniz gramaj ve ayarda üretilmiş altın kolyeleri nereden ve nasıl satın alabilirsiniz?
Elizi evlilik, nişan ya da söz gibi özel günlerin vazgeçilmez takıları olan altın zincir kolye modellerini herkese hitap eden tasarımlarla buluşturan firmalardan biridir. Ayrıca yaz aylarının trend ürünlerini de başarılı bir şekilde ortaya koymuş olan firma, Kapalıçarşı’daki mağazalarında müşterilerine tüm ürünleri deneme imkanı sunuyor. Her kadının seveceği koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Elizi kuyumcusu, isim kolyeler ve diğer altın aksesuarları ile de sevdiklerine anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin her zaman yanında olacaktır. Aynı zamanda tüm dünyada ve ülkemizde yalnızca Elizi tarafından uygulanmış olan ürün kimliği uygulaması sayesinde de satın alınan ürünlerin kim tarafından tasarlandığını ve analiz raporlarını da ürün kimlik numarasıyla öğrenmeniz mümkün olacaktır.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=