MECLİS 2022 YILINA HIZLI BAŞLADI

Çivril Belediye Meclisi 2022 yılının ilk toplantısı için bir araya geldi.

MECLİS 2022 YILINA HIZLI BAŞLADI
Yazar : Tarih : Okunma : 325 views Yorum Yap

Vali Recep Yazıcıoğlu  Kültür Merkezinde gerçekleşen 2022 Ocak ayı olağan meclis toplantısında 16  madde görüşüldü. 2022 mali yılında görev yapmak üzere denetim komisyonu oluşturuldu. Yapılan oylama sonucu AK Parti’den Ekrem Çulha, Ümmü Dilek Arslan ve Mehmet Tüzün, CHP’den Fatma Akkoyun ve İYİ Parti’den Mustafa Turgay Arslan Denetim Komisyon üyeliğine seçildi.

Tüm meclis üyelerinin yeni yılını tebrik ederek açılış konuşmasına başlayan Meclis Başkanı Niyazi Vural yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Spor alanında elde edilen başarılara da değinen Niyazi Vural sporcuları ve antrenörlerini bir kez daha tebrik ederek sporun her dalında başarıların devam edeceğini ifade etti.

DOĞALGAZ BAĞLANTILARI YAPILMALI

Yapılan çalışmalar ve doğalgaz hakkında da bilgi veren Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “mahallelerimizde çalışmalar devam ediyor. Şuan Enerya firmasının evlere doğalgaz bağlama işlemleri devam ediyor. Aydem de elektrik hatlarının yer altına alınması için işlemlerine devam ediyor. Bu süreçte hemşerilerimizi biraz toza çamura bulaştırdık ama üstyapıda tamirat çalışmalarımıza hemen başlanacak. Biz bu üstyapı çalışmalarına başlamadan hemşerilerimizin özellikle doğalgaz bağlantılarını yaptırmaları gerekiyor. Doğalgaz firması ile bu bağlantı çalışmalarını hızlandırmaları yönünde görüşme yapacağız. Hızlandırmak için elimizden geleni yapıp üst yapıda tadilat işlerine bir an önce başlamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=