KOMŞULARINDAN ÇALDI İL MERKEZİNDE SATMAYA ÇALIŞTI

Özdemirci’de komşularından çaldığı araba ve tarım aletini satmaya çalışan sabıkalı hırsız saklandığı yerde yakalandı.

KOMŞULARINDAN ÇALDI İL MERKEZİNDE SATMAYA ÇALIŞTI
Yazar : Tarih : Okunma : 1.411 views Yorum Yap

Özdemirci’de komşularından çaldığı araba ve tarım aletini satmaya çalışan sabıkalı hırsız saklandığı yerde yakalandı.

Çivril’de iki komşusunun otomobilini ve tarım aletini çalan şüpheli, il merkezinde satılığa çıkardığı araçlarla birlikte Jasat’a yakalandı. Yaşının iki katından fazla suç kaydı olan suç makinesi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgilere göre; 32 yaşındaki Mustafa O., komşularının otomobilini ve tarım aletini çalarak kayıplara karıştı.araç ve tarım aleti çalınan mağdurların ihbarları üzerine Jandarma suç araştırma timleri (JASAT) ve Çivril İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, saatlerce incelediği güvenlik kamera görüntüleri sonrası şüphelinin kimliğini tespit etti.

Mustafa O.’nun yerini tespit eden ekipler, hiç beklemediği andan operasyon düzenlendi. Yapılan çalışmada şüpheli saklandığı yerde yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli, karakolda her şeyi itiraf etti. Mustafa O., iki komşusundan çaldığı otomobil ve tarım aletini satmak için kent merkezine götürdüğünü ve araçları satamadığını söyledi. Bunun üzerine kent merkezine giden ekipler, araçları muhafaza altına alarak sahiplerine teslim etmek için Çivril’e getirdi.

İfadesi alınan 32 yaşındaki şüphelinin 72 suç kaydı olduğu ortaya çıktı. Yaşının iki katından fazla suç işleyen ve bunu devamlılık haline getiren Mustafa O., işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. Burada rahat tavırlar sergileyen suç makinesi, iki suçtan da tutuklanarak cezaevine gönderildi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=