KAYMAKAM YETİMLERİ SEVİNDİRDİ

Çivril Kaymakamı Turan soğuk oluk iftarını Çivrilli yetim ve öksüz çocuklarla yaptı. Çivril Kaymakamlığı, “Dünya Yetimler Günü” kapsamında yetim çocuklar ve ailelerine yönelik iftar programı düzenledi. Her yıl Ramazan ayının 15. Günü olarak kutlanan ‘Dünya Yetim Günü’ vesilesiyle Çivril’de öksüz ve yetim çocuklarla iftarda bir araya gelen Kaymakam Turan Soğukoluk “Yetim ve öksüz çocuklarımızın mutluluğu..

KAYMAKAM YETİMLERİ SEVİNDİRDİ
Yazar : Tarih : Okunma : 226 views Yorum Yap

Çivril Kaymakamı Turan soğuk oluk iftarını Çivrilli yetim ve öksüz çocuklarla yaptı.

Çivril Kaymakamlığı, “Dünya Yetimler Günü” kapsamında yetim çocuklar ve ailelerine yönelik iftar programı düzenledi.

Her yıl Ramazan ayının 15. Günü olarak kutlanan ‘Dünya Yetim Günü’ vesilesiyle Çivril’de öksüz ve yetim çocuklarla iftarda bir araya gelen Kaymakam Turan Soğukoluk “Yetim ve öksüz çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Devletimiz öksüz ve yetim çocuklara her zaman sahip çıkmıştır ve onların yalnızlık hissine kapılmaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bu vesile ile tüm ailelerimizin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yemek sonrası aileler ve çocuklarla yakından ilgilenen kaymakam Soğukoluk çocuklar ile koruyucu ailelerle sohbet edip, taleplerini dinledi.

Özel bir restoranda verilen iftar yemeğine katılan çocuklar ve aileleri unutulmaz bir gün geçirdiklerini ifade ederek, her daim desteklerini yanlarında hisseden ve kendileriyle birebir ilgilenen Kaymakam Turan Soğukoluk’a teşekkür etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=