KAYMAKAM AKBULUT ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

Esnafı ziyaret etti istek ve taleplerini dinledi

KAYMAKAM AKBULUT ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
Yazar : Tarih : Okunma : 332 views Yorum Yap

Esnafı ziyaret etti istek ve taleplerini dinledi

Kaymakam Hasan Akbulut ilçe merkezinde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden kaymakam Akbulut istek ve talepleri dinledi.

Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut esnaf ziyaretlerine kaldığın yerden devam ediyor. Göreve başladıktan sonra rutin mesaisinin dışında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye başlayan kaymakam Hasan Akbulut, işyeri ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe merkezinde faaliyet gösteren bazı işyerlerine konuk olan kaymakam Akbulut bir süre işyeri sahipleri ile sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Misafir olduğu işyerlerine gelen vatandaşlarla da sohbet eden kaymakam Akbulut yanına gelen bir çocuk ile de yakından ilgilenerek uzun süre sohbet etti.

Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşları kaymakamlığa davet eden Hasan Akbulut “zaman zaman esnaflarımızla bir araya gelip sohbet ediyoruz. Bizlerde sizleri ağırlamak isteriz, istek öneri ve talepleriniz için her zaman kapımız açık. Bizlerin görevi sizlere hizmet etmek sizlerin devlet ve devlet kurumlarından beklentilerinizi en kısa sürede en sağlıklı şekilde yerine getirmektir. Fırsat bulduğumuz her fırsatta sizleri ziyaret edeceğiz, sizleri de her zaman bekliyoruz” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=